• Dźwigamy

  wasze ciężary

 • Dźwigamy

  wasze ciężary

 • Dźwigamy

  wasze ciężary

 • Dźwigamy

  wasze ciężary

 • Dźwigamy

  wasze ciężary

Mobilne Żurawie Wieżowe

Jako profesjonaliści w branży wynajmujemy dźwigi/żurawie samojezdne oraz oferujemy usługi transportowe. Warszawa, w której mieści się siedziba naszego przedsiębiorstwa, jest miastem szybko rozwijającym się, w którym nasze usługi są często potrzebne. Nasze żurawie/dźwigi samojezdne to:

Spierings SK599-AT5

Moment roboczy: 117 tm

Maks. obciążenie: 9000 kg (do 13,0 m)

Obciążenie skupione: 1900 kg

Maks. promień działania: 50 m

Wysokość podnoszenia: 32,6 m

Wysokość wieży: 34,6

Maks. wysokość podnoszenia: 56,3 m (wysięgnik uniesiony pod kątem 30°)

Oczywiście regularnie serwisujemy wszystkie nasze dźwigi samojezdne. Warszawa to bowiem wymagający klienci, którzy oczekują od nas najwyższych standardów, jeśli chodzi o świadczone usługi. Sprzęt musi być zatem dokładnie sprawdzony i niezawodny. Jeżeli chodzi o wieloosiowe żurawie samojezdne, Warszawa jest miastem, po którym mogą poruszać się tylko takie pojazdy we wzorowym stanie technicznym. Nasza firma dba o to w sposób szczególny, dzięki czemu cała flota jest w znakomitym stanie, w każdej chwili gotowa do wyjazdu na zlecenie. Dzięki takiemu podejściu klienci wielokrotnie zlecało nam już usługi dźwigowe w Warszawie.

Firma godna zaufania

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty – polecamy nasze usługi dźwigowe. Warszawa daje duży wybór usługodawców, jednak warto zaufać doświadczonym i sprawdzonym specjalistom. Nasze przedsiębiorstwo już od lat udowadnia, że jest wiarygodnym partnerem, który bezproblemowo realizuje nawet najtrudniejsze zlecenia. Trudno o lepsze dźwigi samojezdne w Warszawie i trudno o lepszych operatorów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu lub bezpośredniego złożenia druku zamówienia. Szybko odpowiemy i ustalimy wszelkie szczegóły, aby prace przebiegły szybko i sprawnie.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.