» Strona główna

Wynajem żurawi mobilnych na terenie Warszawy i okolic

Nasze mobilne żurawie wieżowe to:

Spierings SK12165-AT6

Spierings SK599-AT5

Szczegóły oferowanych  przez nas mobilnych żurawi wieżowych:

?

Spierings SK12165-AT6

Maksymalne obciążenie

Maksymalne obciążenie:

10 000 kg (do 13,2 m)

Obciążenie wywracające

Obciążenie wywracające:

1700 kg

Maksymalny promień

Maksymalny promień:

60 m

Wysokość podnoszenia

Wysokość podnoszenia:

35 m
maks. 64,2 m (wysięgnik pod kątem 30°)

Wysokość wieży

Wysokość wieży:

37,2 m

Spierings SK12165-AT6

Spierings SK12165-AT6

Maksymalne obciążenie:

10 000 kg (do 13,2 m)

Obciążenie wywracające:

1700 kg

Maksymalny promień:

60 m

Wysokość podnoszenia:

35 m
maks. 64,2 m (wysięgnik pod kątem 30°)

Wysokość wieży:

37,2 m

Spierings SK599-AT5
Maksymalne obciążenie

Maks. obciążenie:

9000 kg (do 13,2 m)

Obciążenie skupione

Obciążenie skupione:

1900 kg

Wysokość wieży

Wysokość wieży:

34,6 m

Maksymalny promień działania

Maks. promień działania

50 m

Wysokość podnoszenia

Wysokość podnoszenia:

34,1 m
maks. 60 m (wysięgnik uniesiony pod kątem 30°)

Spierings SK599-AT5
Spierings SK599-AT5

Maks. obciążenie:

9000 kg (do 13,2 m)

Obciążenie skupione:

1900 kg

Wysokość wieży:

34,6 m

Maks. promień działania

50 m

Wysokość podnoszenia:

34,1 m
maks. 60 m (wysięgnik uniesiony pod kątem 30°)

Zalety mobilnych żurawi wieżowych

Optymalna widoczność

Optymalna widoczność

możliwość umieszczenia kabiny operatora na szczycie lub w połowie wysokości wieży pozwala dopasować widoczność do wymagań danego projektu. Pamiętaj, że lepsza widoczność znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń!

Obsługa zdalna

Obsługa zdalna

dzięki zdalnemu sterowaniu radiowemu, operowanie żurawiem staje się znacznie wygodniejsze i bezpieczniejsze. Przy montażu i demontażu dźwigu również można skorzystać z opcji zdalnego sterowania.

Błyskawiczna gotowość do działania

Błyskawiczna gotowość do działania

większość mobilnych żurawi wieżowych jest gotowa do działania w ok. 30 minut. Jest to czas obejmujący rozłożenie i przygotowanie żurawia. Niektóre projekty wymagają zastosowania podpór na podłożu, co wiąże się z wydłużeniem czasu przeznaczonego na przygotowanie żurawia do pracy.

Szybka praca

Szybka praca

W porównaniu do dźwigu teleskopowego, mobilny żuraw wieżowy zapewnia znacznie szybszą pracę. Regulacja wysięgu to efekt zmiany pozycji lekkiego wózka, a nie ciężkiego ramienia jak ma to miejsce w przypadku dźwigów z wysięgnikiem teleskopowym.

Jednoosobowa obsługa

Jednoosobowa obsługa

ustawienie i operowanie żurawiem nie wymaga więcej niż jednej osoby!

Ekologiczne zasilanie

Ekologiczne zasilanie

w zależności od wybranego modelu, do uruchomienia mobilnego żurawia wieżowego użytkownik może wykorzystać zasilanie elektryczne z budowy (napięcie trójfazowe 400V). 

tak przygotowuje sie do pracy i pracują żurawie mobilne spierings

tak przygotowuje sie do pracy i pracują żurawie mobilne spierings

Wykorzystaj mobilne żurawie wieżowe na wiele sposobów

Dostępne w naszej firmie mobilne żurawie wieżowe sprawdzą się przy realizacji większości prac wykonywanych na budowie. Stawianie fundamentów i konstrukcji stalowych czy nawet betonowanie – nasze maszyny dobrze poradzą sobie z tymi zadaniami. Wynajmując nasz sprzęt, mogą Państwo również zyskać pomoc w pracach montażowych, np. przy montażu szalunków, płyt warstwowych, hal czy klimatyzatorów. Mobilne żurawie wieżowe są wykorzystywane w hutach oraz rafineriach. Często można je spotkać przy działaniach transportowych, np. przy transporcie stali, BIG-BAG’ów.

Gwarantujemy Państwu, że maszyny z naszej firmy będą działać wzorowo we wszystkich warunkach. Nie ma znaczenia, czy będzie to dzień, czy noc, pustkowie czy zatłoczone centrum miasta. Ta wszechstronność zapewniła im dużą popularność w różnych dziedzinach przemysłu.

Firma Tomczyk dysponuje najlepszymi mobilnymi żurawiami w branży

Projekty budowlane są różnorodne i wykorzystuje się przy nich przeróżne maszyny, jednak zawsze jest wśród nich mobilny żuraw wieżowy. Nasza firma wynajmuje te żurawie wraz z profesjonalną obsługą operatorską. Wychodzimy z założenia, że specjalistyczne urządzenie potrzebuje kompetentnego kierowcy.

Tylko doświadczony operator dźwigów poradzi sobie w Warszawie, gdzie jest mnóstwo remontów, wysokich budynków i utrudnień związanych z dojazdem do działek budowlanych. Pracownik posiadający odpowiednie kompetencje i umiejętności sprawnie wykona Państwa zlecenie, zachowując przy tym wszystkie zasady bezpieczeństwa.

Nie ulega wątpliwości, że mobilne żurawie wieżowe to prawdziwa rewolucja w zakresie realizacji rozmaitych przedsięwzięć budowlanych. Możliwość samodzielnego przemieszczania się żurawia to znacznie większa wydajność pracy oraz łatwiejsza realizacja wymagających zleceń budowlanych.

Zapewniamy Państwa, że współpraca z nami to gwarancja satysfakcji. O jakości naszych usług może świadczyć długofalowa współpraca z wieloma stałymi klientami z Warszawy i okolic oraz całego województwa mazowieckiego. Nasi klienci są zadowoleni ze współpracy z nami i często do nas wracają co przyjmujemy z wielką satysfakcją i dumą.

Mobilne żurawie wieżowe mają mnóstwo zalet

Mobilne żurawie wieżowe umożliwiają szybką pracę, szczególnie w porównaniu do dźwigu teleskopowego. Maszyna ta zapewnia regulację wysięgu, dzięki zmianie pozycji lekkiego wózka – tu znów w przeciwieństwie do ciężkiego ramienia dźwigów z wysięgiem teleskopowym. Do ustawienia i operowania żurawiem potrzebna jest tylko jedna osoba, nie trzeba więc angażować większej ilości pracowników. Zdalna obsługa to świetne rozwiązanie. Zdalne sterowanie radiowe znacząco ułatwia operowanie żurawiem, a co z tym związane jest też dużo bezpieczniejsze. Z funkcji tej można korzystać również w trakcie montażu lub demontażu dźwigu.

Bardzo ważną kwestią w mobilnych żurawiach wieżowych jest optymalna widoczność. Kabina operatora może być umieszczona na samym szczycie wieży lub w połowie jej wysokości. To przydatna funkcja, ponieważ widoczność dopasowuje się do wymagań projektu, a dzięki temu zmniejsza się ryzyko nieprzewidzianych niebezpieczeństw.

Tym, co może co niektórych zaskoczyć, jest ekologiczne zasilanie żurawi. W zależności od modelu do uruchomienia żurawia można wykorzystać zasilanie elektryczne z budowy (czyli napięcie trójfazowe 400 V). Oprócz tego, że to bardziej ekologiczne działanie, to jeszcze zmniejsza koszty oraz hałas.

Mobilne żurawie wieżowe charakteryzuje też błyskawiczna gotowość do działania. Większość z tych urządzeń jest gotowa do pracy w około 30 minut. W ten czas wlicza się rozłożenie oraz przygotowanie żurawia. Oczywiście zdarza się, że przy niektórych projektach ten czas może się wydłużyć, np. z powodu zastosowania podpór na podłożu.

Ceny wynajmu mobilnych żurawi wieżowych w Warszawie

Każde zlecenie jest inne, a nasze usługi i sprzęt zawsze przygotowujemy indywidualnie pod bieżące potrzeby klientów. Z tego powodu cena wynajmu mobilnych żurawi wieżowych nie jest stała. Ostateczny koszt usługi kalkulujemy na podstawie wielu czynników. Pośród nich znajdują się między innymi:

  • Rodzaj zlecenia oraz jego skala
  • Wybrane modele żurawi oraz ich liczba
  • Termin, w jakim usługa ma być zrealizowana
  • Okres, na jaki dany żuraw ma być wynajęty
  • Lokalizacja wykonania danej usługi

W cenę usługi wynajmu mobilnych żurawi wieżowych w Warszawie i województwie mazowieckim wliczone są także przetransportowanie sprzętu na miejsce wykonania zlecenia, przygotowanie go do pracy, a także opłacenie obsługującego go wykwalifikowanego operatora.

W celu ustalenia szczegółów i warunków dotyczących zleceń, gorąco zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Na podstawie przeprowadzonych z Państwem konsultacji będziemy mogli przedstawić szczegółową wycenę na nasze mobilne żurawie wieżowe i ich wynajem.

Żurawie samojezdne i wieżowe do wielu zastosowań

Posiadamy wszechstronną flotę pojazdów, która może być wykorzystana w wielu rodzajach prac. Wynajmujemy nasze maszyny między innymi do robót budowlanych i montażowych, a także do załadunku i rozładunku kontenerów oraz innych towarów. Bez problemu będą Państwo w stanie dobrać odpowiednie żurawie samojezdne i mobilne żurawie wieżowe do prowadzonych przez siebie inwestycji. Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami pochodzącymi z realizacji zleceń, których się podjęliśmy. To najlepszy dowód na to, że oferowany przez nas wynajem mobilnych żurawi wieżowych w Warszawie jest naprawdę wysokiej jakości.

Dysponujemy doświadczoną kadrą operatorów i serwisantów, którzy dbają o to, by nasze żurawie samojezdne i wieżowe funkcjonowały sprawnie. Zawsze stawiamy bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, dlatego nasza flota pojazdów cechuje się doskonałym stanem technicznym. To jeden z powodów, dla których zaufało nam już tylu klientów. Jesteśmy przekonani, że ich grono będzie się stale powiększać!

Żuraw mobilny wieżowy – wynajem i konsultacje

Wyróżniamy się na tle konkurencji profesjonalnym podejściem i pełnym zaangażowaniem. Satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza. Właśnie dlatego nasi specjaliści chętnie pomogą Państwu w doborze odpowiedniego sprzętu, tak by ten był w pełni dopasowany do czekającego go zadania i spełnił pokładane w nim oczekiwania.

Istniejemy na rynku od wielu lat i możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem oraz branżową wiedzą. Właśnie dlatego oferowane przez nas mobilne żurawie wieżowe w Warszawie i województwie mazowieckim, cieszą się tak dużą popularnością. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub zainteresowania naszą ofertą zachęcamy do kontaktu!

Jesteście zainteresowani?
Zapraszamy do kontaktu!