Usługi dźwigowe w Warszawie. Skorzystaj z naszego doświadczenia

+48 604 050 221

Jako profesjonaliści w branży wynajmujemy dźwigi/żurawie samojezdne oraz oferujemy usługi transportowe. Warszawa, w której mieści się siedziba naszego przedsiębiorstwa, jest miastem szybko rozwijającym się, w którym nasze usługi są często potrzebne.

Gotowość do realizacji trudnych zadań

Nie ulega wątpliwości, że mobilne żurawie wieżowe to prawdziwa rewolucja w zakresie realizacji rozmaitych przedsięwzięć budowlanych. Wspomniane urządzenia weszły na rynek za sprawą firmy Spierings, która nie ustępowała w poszukiwaniu rozwiązania zapewniającego znacznie większą szybkość działania w porównaniu do dźwigu teleskopowego. Możliwość samodzielnego przemieszczania się żurawia to znacznie większa wydajność pracy oraz łatwiejsza realizacja wymagających zleceń budowlanych!

Nasze mobilne żurawie wieżowe to:

Spierings SK12165-AT6

 • Maksymalne obciążenie: 10 000 kg (do 13,2 m)
 • Obciążenie wywracające: 1700 kg
 • Maksymalny promień: 60 m
 • Wysokość podnoszenia: 35 m
 • Wysokość wieży: 37,2 m
 • Maksymalna wysokość podnoszenia:64,2 m (wysięgnik pod kątem 30°)

POBIERZ PARAMETRY SPRZĘTU

Spierings SK599-AT5

 • Moment roboczy: 117 tm
 • Maks. obciążenie: 9000 kg (do 13,0 m)
 • Obciążenie skupione: 1900 kg
 • Maks. promień działania: 50 m
 • Wysokość podnoszenia: 32,6 m
 • Wysokość wieży: 34,6
 • Maks. wysokość podnoszenia: 56,3 m (wysięgnik uniesiony pod kątem 30°)

POBIERZ PARAMETRY SPRZĘTU

Mobilne żurawie wieżowe – wydajność, której szukasz

Biorąc pod uwagę wszystkie urządzenia dźwignicowe, mobilne żurawie wieżowe mogą pochwalić się największą wydajnością pracy. Są to urządzenia, które w doskonały sposób łączą funkcjonalności żurawia budowlanego oraz mobilnego podwozia dźwigu teleskopowego. Zalety opisywanego sprzętu zostały docenione szczególnie w Holandii skąd przebojem wkroczyły na inne europejskie budowy, w tym do Polski.
Niewątpliwą zaletą mobilnych żurawi wieżowych jest ich wszechstronny charakter. Są one nieocenione w przypadku projektów wymagających podnoszenia przedmiotów o wadze nieprzekraczającej 3 ton oraz maksymalnie 60 metrowego promienia pracy żurawia.

Zalety mobilnych żurawi wieżowych

 • Optymalna widoczność – możliwość umieszczenia kabiny operatora na szczycie lub w połowie wysokości wieży pozwala dopasować widoczność do wymagań danego projektu. Pamiętaj, że lepsza widoczność znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń!

 • Jednoosobowa obsługa – ustawienie i operowanie żurawiem nie wymaga więcej niż jednej osoby!

 • Błyskawiczna gotowość do działania – większość mobilnych żurawi wieżowych jest gotowa do działania w ok. 30 minut. Jest to czas obejmujący rozłożenie i przygotowanie żurawia. Niektóre projekty wymagają zastosowania podpór na podłożu, co wiąże się z wydłużeniem czasu przeznaczonego na przygotowanie żurawia do pracy.

 • Szybka praca – W porównaniu do dźwigu teleskopowego, mobilny żuraw wieżowy zapewnia znacznie szybszą pracę. Regulacja wysięgu to efekt zmiany pozycji lekkiego wózka, a nie ciężkiego ramienia jak ma to miejsce w przypadku dźwigów z wysięgnikiem teleskopowym.

 • Obsługa zdalna – dzięki zdalnemu sterowaniu radiowemu, operowanie żurawiem staje się znacznie wygodniejsze i bezpieczniejsze. Przy montażu i demontażu dźwigu również można skorzystać z opcji zdalnego sterowania.

 • Ekologiczne zasilanie – w zależności od wybranego modelu, do uruchomienia mobilnego żurawia wieżowego użytkownik może wykorzystać zasilanie elektryczne z budowy (napięci trójfazowe 400V). Jest to nie tylko bardziej ekologiczne, ale także znacznie tańsze i mniej hałaśliwe rozwiązanie.

Wykorzystaj mobilne żurawie wieżowe na wiele sposobów!

Proponowane przez nas mobilne żurawie wieżowe sprawdzają się znakomicie przy realizacji większości prac przewidzianych do realizacji na budowie. Niezależnie od tego, czy mówimy o stawianiu fundamentów, konstrukcji stalowych czy betonowaniu nasze urządzenia okażą się dobrym wyborem.
Nasz sprzęt w doskonały sposób wspomaga również prace montażowe. Sprawdza się przy montażu hal, płyt warstowych, szalunków oraz klimatyzatorów. Z zalet mobilnych żurawi wieżowych korzystają także rafinerie oraz huty. Z uwagi na mobilny charakter, proponowane urządzenia są nieocenione w działaniach transportowych (np. transport stali, BIG-BAG’ów).
Nasze mobilne żurawie wieżowe są przystosowane do pracy w każdych warunkach. Sprawdzają się zarówno podczas realizacji prac nocą, jak i w zatłoczonym centrum miasta. Nic dziwnego, że cieszą się one dużą popularnością w wielu gałęziach przemysłu.

Postaw na mobilne żurawie wieżowe od firmy Tomczyk

Bez względu na to, jakie projekty budowlane realizujesz, mobilne żurawie wieżowe naszej firmy sprostają Twoim wymaganiom. Dzięki nam, uzyskasz urządzenie wraz z profesjonalną obsługą operatorską, które pozwoli Ci na sprawną realizację prac montażowych oraz przedsięwzięć związanych z budownictwem mieszkaniowym.

Oczywiście regularnie serwisujemy wszystkie nasze dźwigi samojezdne. Warszawa to bowiem wymagający klienci, którzy oczekują od nas najwyższych standardów, jeśli chodzi o świadczone usługi. Sprzęt musi być zatem dokładnie sprawdzony i niezawodny. Jeżeli chodzi o wieloosiowe żurawie samojezdne, Warszawa jest miastem, po którym mogą poruszać się tylko takie pojazdy we wzorowym stanie technicznym. Nasza firma dba o to w sposób szczególny, dzięki czemu cała flota jest w znakomitym stanie, w każdej chwili gotowa do wyjazdu na zlecenie. Dzięki takiemu podejściu klienci wielokrotnie zlecało nam już usługi dźwigowe w Warszawie.

Firma godna zaufania

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty – polecamy nasze usługi dźwigowe. Warszawa daje duży wybór usługodawców, jednak warto zaufać doświadczonym i sprawdzonym specjalistom. Nasze przedsiębiorstwo już od lat udowadnia, że jest wiarygodnym partnerem, który bezproblemowo realizuje nawet najtrudniejsze zlecenia. Trudno o lepsze dźwigi samojezdne w Warszawie i trudno o lepszych operatorów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu lub bezpośredniego złożenia druku zamówienia. Szybko odpowiemy i ustalimy wszelkie szczegóły, aby prace przebiegły szybko i sprawnie.

Kliknij i zadzwoń